Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy Zespole Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Kartuzach

Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem 2015

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach 21 listopada 2015 roku zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim akcję charytatywną „Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem” na rzecz potrzebującej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

W sobotni wieczór spotkali się lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów, nauczyciele i absolwenci ZSZiO w Kartuzach po to, aby pomóc innym.

W czasie spotkania licytowano oryginalną piłkę nożną PZPN z podpisami reprezentantów narodowej kadry piłkarskiej, proporczyk z podpisami zawodników FCBARCELONY, piłkę z podpisem A. Siódmiaka do gry w piłkę ręczną, własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny przekazane przez lokalnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu z ZSZiO w Kartuzach pod opieką pani D. Kostrzewy. Miłą niespodziankę muzyczną przygotowały J. i A. Rybakowskie oraz orkiestra ze Mściszewic.

Serdeczne podziękowania za wsparcie tej akcji charytatywnej składamy PZPN, darczyńcom i licytującym: państwu Dorocie i Mirosławowi Byczkowskim, Genowefie i Kazimierzowi Mejer, Dorocie i Tomaszowi Zielke, Beacie i Andrzejowi Młyńskim, Jolancie i Zbigniewowi Zaborowskim, Barbarze i Sławomirowi Piankowskim, Monice i Arkadiuszowi Ziemann, Hannie i Dariuszowi Riegel, Danucie i Pawłowi Ziemann, Danucie i Ireneuszowi Młyńskim, Halinie i Wiesławowi Kleba, Grażynie i Adamowi Czerwionka, Ewie i Ryszardowi Miotk, Mieczysławowi Gołuńskiemu, Manueli i Patrykowi Mielewczyk, paniom Magdalenie Elgert, Janinie Wrotnickiej, Jolancie Stenka, Zofii Stencel, Dorocie Czaja, Kamili Piwowarskiej, panom Robertowi Adamowskiemu, Przemkowi Wiczkowskiemu i Wiesławowi Bosz przedsiębiorstwom: ARYTON, GS Żukowo, Miład z Żukowa, Italian Fashion, restauracji Gościniec Kaszubski, „Pod Orłem”, kwiaciarniom „Zaremba”, „Drewniak”, „Krystyna”, hotelowi „Kiston”, Zakładom Fryzjerskim „NeewLook M. Papina” oraz „Kratka” E. Szymańskiej, AR-Foto Karolak, „Fitness FORMA”, gabinetowi AFRODYTA pani M. Elgert,

Gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w czasie tej akcji charytatywnej.

Za okazane serce serdeczne podziękowania składa zarząd Stowarzyszenia.