W ramach realizowanego projektu „Rozwijanie przez wyzwanie – nowoczesna edukacja drogą do sukcesu”, współfinansowanego przez Powiat Kartuski, uczniowie wzięli udział w wyjeździe edukacyjno-integracyjnym oraz szkoleniach z języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia prowadzone przez panie Justynę Wardyn i Natalię Fijałkowską skupiały się na pogłębianiu wiedzy oraz rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych. Zdaniem młodzieży – było to „doskonałe wsparcie w przygotowaniach do matury” – zarówno pod kątem treści, jak i strategii rozwiązywania zadań.
Oprócz wymiaru edukacyjnego, projekt miał również charakter integracyjny, nad którym czuwały panie Renata Rybakowska i Daria Klaman. Wspólny wyjazd szkoleniowy stworzył bowiem przestrzeń do zacieśnienia więzi koleżeńskich, budowania współpracy i wzajemnego wsparcia w grupie.
Dzięki projektowi uczniowie nie tylko zdobyli cenną wiedzę, ale również przekonali się, że nauka może być inspirującą przygodą, zwłaszcza gdy towarzyszy jej dobra atmosfera i wspólny cel.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu!

























